...
5 октября 2022

Пожвавлюємо інтер’єр за допомогою скляних дверей

Пожвавлюємо дизайн інтер’єру Львів за допомогою скляних дверей

Вироби з цільного скла почали застосовувати для оформлення дверних прорізів в 20-і роки минулого століття. Тоді провідними архітекторами і дизайнерами світу був знайдений новий матеріал для будівництва та декору приміщень. Саме звідти отримала початок мода на скляні двері в приміщенні, оскільки раніше вони використовувалися тільки для оформлення магазину і торгового центру. Скляні двері в квартирах стали встановлювати зовсім недавно, і, незважаючи на це, сьогодні вони дуже затребувані серед споживачів.
Без названия (1)
Новомодний стиль як Hi-Tech подарував друге життя звичною скляних дверей. Тепер вони зовсім не сприймаються як промислові і заводські, чи не нагадують щось казенне. Сучасні скляні двері є модною, красивою і неабиякою деталлю інтер’єру. За допомогою таких дверей можна домогтися додаткової прозорості в отворах стін.

Прозорі скляні двері дозволяють візуально збільшити торговий простір магазину, кабінету, кімнати для переговорів, холу офісу або виставкового комплексу. Крім цього, через такі двері проходить багато світла, а звукоізоляція залишається на високому рівні. Для того щоб контролювати ступінь прозорості на скляні двері наносять спеціальну плівку. Скло може бути прикрашене за допомогою декоративних елементів, логотипу фірми, візерунків, символів, зображень або тексту. Візерунок надає йому індивідуальний стиль.

Для власників квартир скляні двері це дуже хороша освітленість, а також  елегантність і об’єднання простору квартири, чи будинка. Оригінальні скляни міжкімнатні двері стануть прозорим кордоном між приміщеннями, переступивши яку ви потрапите в світ краси і легкості. Такі скляні модні двері допомагають домогтися справжнього інтер’єрного перевтілення.

Інтер’єр квартири відбиває внутрішній мир власника, тому включайте фантазію при оформленні й декоруванні свого житла, не бійтеся експериментувати! І помнете, що ваш життєвий простір повинне бути не тільки оригінальним, але й зручним, функціональним.

Добавить комментарий