15 июля 2024
biznes mini pekarnia opit

Сучасне пекарське обладнання – запорука успіху хлібопекарні

Хлібопекарні-це заклади з дуже вузьким виробничим профілем, тому для них також потрібне спеціалізоване обладнання. Аксесуари та обладнання для пекарні або кондитерських виробів – основа добре налагодженого бізнесу.

Серце пекарні-професійна піч для випічки, а також тістоміси спіральні, планетарні міксери, хліборізки. На офіційному сайті компанії «ІнТех» можна отримати всю необхідну інформацію про функціональне пекарське обладнання та скористатися вигідною пропозицією – обладнання для пекарні купити.

slider1

В асортименті компанії «ІнТех» представлені хлібопекарські печі для випічки здоби і традиційного хліба. Для приготування випічки пропонуються спеціалізовані міксери і камери росту для вистоювання, шафи для бродіння, а також широкий вибір приладдя для випічки. Багато моделей являють собою сучасні пристрої з електронним управлінням.

Хліборізка

Коли тісто буде готове і хліб спечеться, можна використовувати слайсер (хліборізку). Якщо віобхідно швидко розрізати велику кількість хліба, можна вибрати високопродуктивну модель, яка може розрізати до 340 буханок на годину.

Планетарні міксери

Планетарні міксери для випічки хлібобулочних виробів є найкращим компаньйоном для кожного пекаря. Вони виготовлені з міцних матеріалів, стійких до корозії, механічних пошкоджень і подряпин. Планетарний міксер простий у використанні. На сайті «ІнТех» представлен широкий вибір професійних планетарних міксерів для пекарень.

Вони працюють набагато краще відомих досі традиційних міксерів. Це більш сучасні пристрої, у яких набагато більше корисних функцій. Планетарний міксер робить набагато більш високі обороти і, таким чином, більш ретельно перемішує, подрібнює і подрібнює. Цей вид обладнання має вбудовану чашу.

661537 154790 1474536264

Спіральні тістоміси входять в базову комплектацію хлібопекарень. Це функціональний пристрій, який зробить тісто набагато краще (що позитивно позначиться на остаточній випічці – як за смаком, так і за зовнішнім виглядом) і допоможе заощадити час. Вони відмінно підходять для «важкого» тіста.

Ознайомитися зі спіральними міксерами можна в пропозиції компанії «ІнТех». Виберіть правильний тип і розмір, необхідні для ведення бізнесу. У великому асортименті представлені і інше обладнання, а також аксесуари, які зроблять процес випічки набагато простіше і приємніше. Пропозиція призначена як для професіоналів, так і домашніх пекарів.

Добавить комментарий