...
19 июня 2024
ecooboi 3d uzory

Фотошпалери в інтер’єрі – тренд сезону

Під час оформлення інтер’єру або під час ремонту варто вибрати фотошпалери. Це Широкоформатний фотодрук, який відмінно виглядає на стіні у вітальні, спальні або кухні. Фотошпалери можуть являти собою, наприклад, роздруковану кольорову фотографію, абстракцію, візерунок.

На офіційному сайті https://vashinterier.ua/catalog/fotoshpalery/ мережі магазинів декору «Ваш інтер’єр» представлений великий асортимент сучасних фотошпалер в широкому ціновому діапазоні і скористатися вигідними пропозиціями.

fotooboi interior4

В даний час модною прикрасою стін є не тільки красиві картини, незвичайні годинник або оригінальні полички, але і сучасні фотошпалери.

До переваг фотошпалер можна віднести:

  • Наявність безлічі кольорів, візерунків і фактур. Завдяки цьому вони підходять до всіх стилів дизайну інтер’єру.
  • Через різноманітність матеріалів, з яких виготовляються фотошпалери, вони відрізняються великим ціновим діапазоном.
  • Довговічність – навіть недорогі вироби характеризуються міцністю.
  • Вироблені в даний час фотошпалери стійкі не тільки до механічних пошкоджень, але і до шкідливого впливу сонячного випромінювання. Якісні матеріали роблять їх також стійкими до стирання.
  • Простота монтажу та догляду.

Фотошпалери можуть бути виконані з різних матеріалів. Найдешевшими вважаються паперові та Латексні шпалери. Вінілові шпалери дорожче, а найдорожчі – флоковані на флізеліні.

image 25887

В даний час великою популярністю користуються 3D фотошпалери з тривимірним ефектом. Також популярні фотошпалери, в яких використовуються ефекти оптичних ілюзій, а також сучасні флуоресцентні фотошпалери, які світяться вночі, розставляючи ефектні і стильні акценти в інтер’єрі.

Шпалери для дитячої

Цікавою пропозицією шпалер для дитячої кімнати є ті, які допомагають дітям вчитися – фотошпалери з картами світу або окремих континентів, країн, картами неба і зірок, з математичними формулами або містять, наприклад, періодичну таблицю хімічних елементів.

Фотошпалери – дешеве рішення обробки інтер’єру або його частини. Безсумнівним плюсом є те, що поклейку шпалер можна робити самостійно.

Добавить комментарий